Palun oota...

 

Playmobili mängutuba

al. €89 Kuni €109

Reklaam

ESIMENE PLAYMOBILI MÄNGUTUBA EESTIS!

Me ei ole tüüpiline mängutuba. Siin ei ole batuuti, pallimerd ega labürinti. Küll aga palju vahvaid Playmobili mängukomplekte, millega erinevaid rollimänge mängida. Meie motoks on “arendav loovmäng”. Saksamaa mänguasjade bränd PLAYMOBIL on maailmas tuntud juba rohkem kui 40 aastat. Eesti turule on need mänguasjad jõudnud alles mõni aasta tagasi. Kõik PLAYMOBILI komplektide detailid on ülimalt läbimõeldud ning tõetruud. PLAYMOBILI mänguasju valmistatakse ainult Euroopas. Miks peaks keegi siia üldse tulema? Just sellepärast, et see on erinev mängutubades, mida olete harjunud nägema. Playmobili mängutuba pakub rahulikku, arendavat ja loovat tegevust lastele vanuses 3-8. Tule ja vaata, millest kogu kära!

PLAYMOBIL JA FANTAASIA LENDAB!

Artikkel ilmus ajakirjas Hooaeg suvi 2015

Vahel on hea, kui ei pea ise kõike otsast lõpuni ära tegema, vaid keegi on alustanud ja vajalikud osad juba kokku otsinud. Siis on endal tarvis vaid veidi nokitseda ning juba võivadki rüütliseiklused, päästetööd või printsessipidustused alata. Just selliseid mängukomplekte pakub PLAYMOBIL!

Kaubamärk PLAYMOBIL tähistas 2014. aastal 40. sünnipäeva. Saksa leiutaja ja meistrimees Hans Beck nägi kolm aastat vaeva, et luua lelu, mis poleks liialt keerukas, kuid pakuks samas piisavalt mängurõõmu. 1974. aastaks oli ta valmis saanud 7,5 cm pikkuse kujukese, mis oli lapse käe jaoks täpselt sobivas suuruses. Kujukese näo disainimisel järgis ta laste joonistusi, seepärast olidki sel vaid silmad ja lõbus suu, nina aga puudus. Kujukest saatis peagi suur edu, ning aastate jooksul on seda täiustatud ja ajakohastatud, põhijooned on jäänud aga endiseks. Praeguseks on PLAYMOBILI kauamärgi näol tegemist eri suuruses mängukomplektidega, kus kujukestega on kaasas temaatilised sõidukid, ehitised, loomad, aksessuaarid ja palju muud põnevat, mis ei nõua väga suurt konstrueerimist.

SUUR MÄNGUVÄÄRTUS

Mängukomplektid on suunatud eelkõige lastele vanuses 4-10 aasat ja paeluvad nii poisse kui ka tüdrukuid, sest teemavalik on mitmekülgne, alustades politseist ja piraatidest ning lõpetades loomakliiniku ja suvetegevustega. Tänu aastatepikkusele disaini- ja tootearengule võib komplektide kvaliteedis kindel olla: kasutatud plast on erksavärviline ja vastupidav, kõik osad käivad kindlalt kokku ning püsivad koos ka pikemal mängimisel. Erilise kvaliteedimärgi annab fakt, et tootmine toimub Euroopa riikide tehastes. Komplektid on kerged, nii saab neid pikemale sõidule või reisile kas või terve kotitäie kaasa võtta.

PLAYMOBILI komplektidega saavad lapsed kehastuda erinevateks tegelaskujudeks ja luua seiklusrikkaid fantaasiamaailmu. Kujukeste eripära on, et neil ei ole üldjuhul nimesid ega kindlaid lugusid – laps saab need ise välja mõelda ning võtta just sellise rolli, nagu parasjagu soovib. Selline mäng arendab loomingulisust, motoorikat ja sotsiaalseid oskusi, sest laps paneb komplekti kokku, mõtleb välja loo ning näitleb läbi selle kujukese . Lobisemine ja häälte tegemine käib loomulikult mängu juurde, olgu laps üksi või suuremas kambas.

PLAYMOBILI mängukomplekte on saadaval eri suuruses ja hinnaklassis, nii saab kogumist alustada väiksematega ning hiljem soetada suuremaid ehitisi, nagu rüütliloss või rõivabutiik. Kujukesi saab ka eraldi lisaks osta ja koguda.

Lapsed oskavad realistlikkust hinnata ja siin tuleb välja PLAYMOBILI eriline meistriklass.

Kõik mängukomplektide osad on disainitud nii, et need on justkui vähendatud koopiad päris maailmast. Igale detailile ja funktsioonile on tähelepanu pööratud, et laste mängurõõm oleks täielik. Näiteks saab mänguleekide kustutamiseks kasutada päris vett, mis tuletõrjeauto paaki pannakse ja mööda voolikut liigub, kõiki paate saab aga ka tegelikult vee peal ujutada. Paljusid detaile ei pruugi esialgu märgatagi ning esemete, loomade ja ehitiste täpsus võib veel hiljemgi üllatusi pakkuda.

SÜNNIPÄEVAD JA MUUD LASTEPEOD kestvusega 2,5 tundi

E-N (õhtu)                   89  €

REEDE (õhtu)              99  €

L-P (terve päev)            109  €

Mugavused
  • Tasuta Parkla
  • Televiisor
  • Tasuta Wi-Fi
  • Köök
  • WC
  • Garderoob
  • Parkla
  • Kohvi presskann

Ei ole veel kommentaare

Kirjuta tagasiside

Teie e-posti aadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

Otsi mängutuba siit

Laste meelelahutus

Sünnipäevatordid

Otsi mängutuba siit

Laste meelelahutus

Sünnipäevatordid

Back to Bello home

Copyright by Mangutoad24.ee All rights reserved.

Back to Bello home

Copyright by Mangutoad24.ee All rights reserved.

Login

Register

Already have account?

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.